Meble.com.pl - komfort na miarę

Całkowicie biała kuchnia może optycznie bardzo powiększyć małe pomieszczenie. Projekt: Katarzyna Merta-Korzniakow, Fot. Bartosz Jarosz

Mała kuchnia. Piękne aranżacje w bieli

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 04 lip 2016 08:39 (aktualizacja: 04 lip 2016 09:52)

Małe kuchnie doskonale prezentują się w bieli. Zobacz, jak urządzili je inni.

Jak zaaranżować niewielką przestrzeń kuchenną, aby była praktyczna i jednocześnie modna? Najlepiej na biało. Kolor ten doskonale pasuje do małych pomieszczeń. Dzięki bieli wnętrza prezentują się świeżo i lekko. Biała kuchnia daje także szerokie możliwości stylizowania wnętrza. Pozwala bowiem na częste zmiany aranżacyjne. Wystarczy zmienić kolorystykę dodatków, aby kuchnia nabrała całkowicie nowego stylu.

Jeśli kuchnia jest ciemnym miejscem, ponieważ np. nie ma w niej okna, warto wybrać fronty lakierowane na wysoki połysk. Biel w połysku ma w sobie niespotykaną głębię, a dzięki temu, że dobrze odbija światło, może dosłownie optycznie podwoić wielkość wnętrza. Jeśli nie boimy się bieli, możemy wybrać kuchnię w wersji total look, gdzie wszystko będzie białe. Miłośnicy przytulnych aranżacji nie muszą jednak z bieli rezygnować. Białe meble z drewnianym blatem lub z kolorową ceramiką na ścianie pomiędzy szafkami, mogą prezentować się bardzo przytulnie.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA