Meble.com.pl - komfort na miarę

Salon połączony z kuchnią wymaga doskonale zaaranżowanej przestrzeni do gotowania. W takim miejscu najlepiej sprawdzi się zabudowa na zamówienie. Można ją dopasować do aranżacji strefy dziennej. Projekt: Anna Maria Sokołowska. Fot. Bartosz Jarosz

Mała kuchnia. Zobacz 20 gotowych projektów

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 31 marz 2016 09:32

Nie masz pomysłu na aranżację małej kuchni? Sprawdź nasze pomysły. Prezentujemy 20 ciekawych, gotowych projektów.

Małe kuchnie wydają się problematyczne do urządzenia. Jednak nowoczesne meble kuchenne pozwolą nam nawet najmniejszą przestrzeń zaaranżować praktycznie i funkcjonalnie. 

W małej kuchni praktyczniejszym rozwiązaniem są gładkie i zamknięte powierzchnie niż odsłonięte. Duża ilość otwartych półek nie tylko sprawi, że kuchnia będzie wyglądała jak zagracona, ale również nie zapewni nam odpowiedniej ilości miejsca do przechowywania. Znacznie lepszym rozwiązaniem będą szafki wysokie typu słupek, którymi zabudować możemy ściany w kuchni, niemalże pod sam sufit. W górnych szafkach schowamy wszystkie przedmioty, których nie używamy często, uwalniając tym samym miejsce w dolnej części mebli. Ponadto tego rodzaju meble pozwolą ukryć sprzęt AGD. Nie tylko lodówkę, ale również piekarnik, mikrofalę, a nawet ekspres do kawy. Wszystko to sprawi, że będziemy mieli więcej miejsca na blacie roboczym i tuż pod nim. 

Równie istotne, co zewnętrzny wygląd mebli kuchennych, jest także ich wewnętrzne wyposażenie. Systemy cargo, półki do szafek narożnych oraz wysokie szuflady przypominające spiżarkę zapewnią nie tylko ogromną ilość miejsca do przechowywania, ale również uczynią pracę w kuchni przyjemną. Wysuwające się w całości szuflady zapewnią wygodny dostęp do pełnej zawartości szafki, jak również pozwolą schować sprzęty w najgłębsze zakamarki szafki.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA