Meble.com.pl - komfort na miarę

Model kuchni HTH – Trend White Walnut sprawdzi się nawet w bardzo małych pomieszczeniach. Fot. HTH

Mała kuchnia. Zobacz najlepsze aranżacje dla singla

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 09 kwi 2015 13:04 (aktualizacja: 13 kwi 2015 08:08)

Jak wszystko co małe, także niewielkie kuchnie są bardzo urocze. Wystarczy jednak zadbać o kilka szczegółów, aby mała kuchnia stała się także praktyczna. Dziś prezentujemy najlepsze aranżacje dla singla.

Mała kuchnia może być równie funkcjonalna, co duża. Osoby mieszkające w pojedynkę, które nie mają zapału do częstego gotowania, będą miały jednak inne potrzeby, niż ci, którzy gotują w domu codziennie. Dlatego warto zastanowić się nad tym, jakie mamy potrzeby i oczekiwania względem przestrzeni kuchennej. Ponieważ nawet najmniejsza kuchnia, powinna być dopasowana do swojego właściciela. 

Kuchnia dla singla nie potrzebuje tak bogatego wyposażenia, jak przestrzeń dla całej rodziny. Dlatego możemy na wstępie zrezygnować ze zmywarki, wysokiej lodówki, jak również dużej ilości szafek. Doskonałym rozwiązaniem będzie zabudowa jednorzędowa. Aneks kuchenny nie zajmuje wiele miejsca i można go praktycznie połączyć ze strefą dzienną mieszkania. W sytuacji, kiedy z kuchni korzysta jedna osoba, idealnie, zamiast klasycznego stołu z krzesłami, sprawdzi się bar lub wyspa ze stołkami na wysokich nogach. 

Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie znajdziecie ciekawe propozycji kuchni dla jednej osoby. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA