Meble.com.pl - komfort na miarę

Biel jest doskonałym kolorem do małej łazienki. Nie tylko będzie wydawała się większa, ale również czystsza. Projekt: Anna Maria Sokołowska. Fot. Bartosz Jarosz

Mała łazienka. Tak ją urządzisz z projektantem

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 12 kwi 2016 09:26

Przechowywanie w małej łazience, to często duży problem. Są na szczęście sprytne sposoby. Zobacz, co radzą w tej kwestii projektanci wnętrz.

Przechowywanie w łazience jest równie ważne, jak wszystkie urządzenia sanitarne. Detergenty oraz kosmetyki należy przecież gdzieś przechowywać, a do tego celu najlepiej sprawdzą się właśnie meble o prostych kształtach.

Jeśli więc zadajesz sobie pytanie, jak na zaledwie kilku metrach można stworzyć miejsce do codziennego relaksu i jednocześnie zapewnić sobie przestrzeń do przechowywania, to koniecznie musisz sprawdzić, co w tej kwestii polecają projektanci wnętrz. Z pomocą przyjdą bowiem lekkie w konstrukcji meble łazienkowe z dużą ilością szufladek i schowków lub wykonywane pod konkretny wymiar, meble pod zabudowę. 

Najlepszym rozwiązaniem do małej łazienki będą meble w białym kolorze, np. ocieplone drewnem. Doskonale sprawdzają się również modele o lakierowanych powierzchniach. Odbijają one światło, optycznie powiększając łazienkę i są również proste do utrzymania w czystości. Oprócz nich warto zastosować również duże lustra, które optycznie podwoją powierzchnię łazienki. Świetnym pomysłem w małej łazience są różnego rodzaju schowki i półki, np. umieszczone pod samym sufitem lub skrytki pod wanną czy kabiną prysznicową. Również pralkę warto umieścić w zabudowie. Dzięki temu, że nie będzie ona na widoku, łazienka będzie wyglądała na uporządkowaną i czystą. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA