Meble.com.pl - komfort na miarę

Aby mała sypialnia nabrała światła i przestrzeni warto w niej wstawić meble o lekkiej konstrukcji, bez odważnych zdobień i wyrazistych wzorów. Świetnie sprawdzą się pastele. Projekt: Anna Maria Sokołowska. Fot. Bartosz Jarosz

Mała sypialnia. Te meble pomogą ją wygodnie urządzić

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 20 sty 2017 10:49 (aktualizacja: 20 sty 2017 11:18)

Nawet w małej sypialni możemy czuć się wygodnie i komfortowo, jeśli dobrze ją urządzimy. Wystarczy poznać kilka sprytnych pomysłów oraz postawić na odpowiednie meble.

Aranżacja małej sypialni nie jest prostą sprawą. Wymaga sprytnego projektu oraz pomysłowych mebli. Wnętrze powinno pomieścić wszystkie niezbędne elementy wyposażenia, a przy tym prezentować się przestrzennie i bez wrażenia bałaganu. 

W niewielkim sypialnianym wnętrzu świetnie sprawdzą się łóżka i meble o lekkiej konstrukcji, nowoczesnej linii, bez odważnych zdobień i wyrazistych wzorów. Im mniejsze łóżko tym więcej wolnej przestrzeni, którą można wykorzystać. W niewielkim wnętrzu pożądana jest mobilność, dlatego też na uwagę zasługują wszelkie meble wysuwane i wsuwane, składane i rozkładane. Pomysłowe szafki czy wnęki wokół łóżka zaoszczędzą przestrzeń i pozwolą na schowanie niezbędnych, drobnych przedmiotów.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA