Meble.com.pl - komfort na miarę

Długi, wąski salon to świetne miejsce dla długiej sofy oraz wąskich, minimalistycznych mebli. Fot. Stadshem

Mały jasny salon. Projekty polecane przez architektów

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 24 lis 2014 09:06 (aktualizacja: 26 lis 2014 08:25)

Urządzenie małego salonu to spore wyzwanie. Podpowiadamy jak w jednym, niewielkim pomieszczeniu ustawić wszystkie najpotrzebniejsze meble i zrobić to w zgodzie z obowiązującymi trendami.

Mieszkania w blokach mają salony o bardzo różnych wymiarach, jednak w większości przypadków są to powierzchnie nie przekraczające 20 m kw. Często są też mało ustawne, gdzie ich formy przypominają bardziej długie prostokąty niż foremne kwadraty. Urządzenie takiego salonu to duże wyzwanie, ponieważ trzeba bardzo dobrze przemyśleć jakie meble do niego wstawić, aby tej, i tak małej, powierzchni nie zmniejszyć jeszcze bardziej.

Urządzając małe mieszkanie warto zasięgnąć opinii architekta. Nie tylko doradzi on jakie sprytne techniki można zastosować by optycznie powiększyć wnętrze, ale też pomoże w doborze mebli oraz stworzy pomocną wizualizację, aby końcowy efekt był dla nas doskonały. 

W galerii zdjęć prezentujemy małe salony, które zostały urządzone w ciekawy i modny sposób przez architektów wnętrz. Zapraszamy do skorzystania z naszych inspiracji...

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA