Meble.com.pl - komfort na miarę

Otwarcie kuchni na salon optycznie powiększa oba pomieszczenia. Warto je przedzielić półwyspem lub na ich granicy zaplanować jadalnię. Projekt: Agnieszka Hajdas-Obajtek. Fot. Bartosz Jarosz

Mały salon. Te meble się sprawdzą!

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 16 maj 2017 12:40

Urządzenie małego salonu to nie lada wyzwanie. Zobacz, jakie meble sprawdzą się w nim doskonale.

Mała ilość powierzchni salonu może być kłopotliwa do urządzenia. Szczególnie, ze jest to pomieszczenie, które oprócz funkcjonalnych aspektów, powinno być również przestrzenią reprezentacyjną. 

W małym salonie doskonale sprawdzą się meble na wymiar. Meblościanka z funkcja mebla RTV oraz szafy będzie funkcjonalna i pozwoli zaoszczędzić przestrzeń. To również dobre rozwiązanie, jeśli pomieszczenie ma nieforemny układ. 

Meble na indywidualne zamówienie są często znacznie droższe od gotowych systemów, które znajdziemy w sklepach. Wybierając wolnostojące meble, warto zdecydować się na tradycyjną meblościankę, która pozwoli nam w praktyczny sposób umieścić wszystkie meble na jednej ścianie. Praktycznym rozwiązaniem są również meble wieszane na ścianie. Nie tylko półki, ale również zamykane szafki. Sprawiają one, że przestrzeń salonu wydaje się optycznie większa. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA