Meble.com.pl - komfort na miarę

Jadalnia firmy Dal Agnese. Stół Orazio" i komoda "Ulisse". Fot. Dal Agnese.

Mały stół do niewielkiej jadalni - 20 propozycji

  • Autor: kh
  • 17 lip 2014 14:27 (aktualizacja: 22 lip 2014 08:29)

Stół, przy którym obiad spożyć może cała rodzina wcale nie musi zajmować całego pokoju. Oto 20 propozycji niewielkich modeli, w sam raz do niewielkich wnętrz.

O tam jak wielką rolę pełnią wspólne posiłki w podtrzymywaniu rodzinnych więzów nie trzeba nikogo przekonywać. Te kilkadziesiąt minut spędzonych przy wspólnym stole to niepowtarzalna okazja do opowiedzenia sobie wydarzeń z całego dnia, podzielenia się radościami i smutkami...

Jednakże, nie wszyscy mogą sobie pozwolić na zaaranżowanie we własnych, często niedużych domach i mieszkaniach obszernej jadalni. Wielu z nas poprzestać musi na niewielkim, kameralnym kąciku w kuchni, lub pokoju dziennym, w którym stół można "wcisnąć" jedynie z największym wysiłkiem. O potrzebach tej grupy konsumentów nie zapomnieli producenci mebli. W ofertach coraz większej liczby firm meblowych obecnie znaleźć można niewielkie, często rozkładane stoły, które pozwolą na komfortowe spożycie obiadu przez kilkuosobowa rodzinę.

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii, w której znajdziecie Państwo modele reprezentujące wiele stylistyk (nowoczesnych, klasycznych, stylizowanych), które łączy jedno - stosunkowo niewielki rozmiar.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA