Meble.com.pl - komfort na miarę

Siedziska typu sof seating Bazalto z oferty firmy MDD. Projekt: Andreas Krob. Fot. MDD

Meble biurowe. Jak zaaranżować strefę wypoczynku?

  • Autor: mg
  • 10 sie 2017 12:32 (aktualizacja: 11 sie 2017 11:27)

Biurko i fotel jako najważniejsze elementy aranżacji biura powoli odchodzą w zapomnienie. Za to coraz częściej, obok nich, zaczynają się pojawiać strefy relaksu, nie tylko komfortowo wyposażone, ale też bardzo oryginalnie. Zobaczcie, jak może wyglądać wasze biuro.

Meble kuchenne - 4 sposoby na modną kuchnię

Rozbudowane strefy relaksu, piłkarzyki, pufy, hamaki i klimatyczne fototapety... Kiedyś takie atrakcje były zarezerwowane wyłącznie dla firm z branży kreatywnej. Obecnie coraz częściej pojawiają się także w nowoczesnych biurach innych branż.

Okazuje się, że to w jakim otoczeniu się znajdujemy, ma bezpośredni wpływ na nasze samopoczucie i produktywność. Jak pokazują badania, ascetyczne, minimalistycznie urządzone wnętrza biurowe nie wpływają korzystnie na poziom satysfakcji pracowników. Pod tym względem dużo lepiej sprawdzają się kreatywne przestrzenie, najlepiej takie, o których wyglądzie mogły zdecydować osoby korzystające z nich. A przecież zadowolony pracownik, to bardziej efektywny pracownik.

Nic dziwnego, że w wielu nowoczesnych biurach pojawiają się specjalnie zaaranżowane strefy wypoczynku. Oprócz relaksującej muzyki, kuszą one także kolorowymi meblami - specjalne pufy, sofy czy hamaki pozwalają choć na chwilę oderwać się od zawodowych obowiązków i naładować przysłowiowe akumulatory. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA