Kolekcja w spokojnych, stonowanych barwach sprawi, że nasza pociecha w takim pokoju będzie czuła się znakomicie. Fot. Giessegi

Kolekcja w spokojnych, stonowanych barwach sprawi, że nasza pociecha w takim pokoju będzie czuła się znakomicie. Fot. Giessegi

 • Autor: Alicja Pietrowska
 • 14 paź 2014 09:09 (aktualizacja: 15 paź 2014 07:50)

Meble dla chłopca. Prezentujemy 10 pomysłów

Pokój chłopca to miejsce wyjątkowe, powinno być więc zaprojektowane tak, by nasza pociecha czuła się w nim wyjątkowo.

Pokój chłopca do miejsce do nauki, zabawy i wypoczynku. Powinien więc uwzględniać wszystkie jego potrzeby. Poza walorami estetycznym bardzo istotne jest także, aby pokój naszej pociechy stanowił przestrzeń, która będzie dodatkowym bodźcem dla jego rozwoju. Niezbędne elementy, które powinny się w nim znaleźć to: biurko, szafka na ubrania dziecka, łóżko oraz miejsce na zabawki. 

Jeśli chodzi o meble producenci raczej rezygnują z mocnych, intensywnych kolorów na frontach kolekcji. Zbyt intensywne barwy mogą niezdrowo pobudzać dziecko i powodować nerwowość. Warto natomiast postawić na meble wzornictwem nawiązujące do zainteresowań naszego dziecka. Jego pokój może więc wyglądać niczym statek kosmiczny, boisko piłkarskie lub tor Formuły 1. Zobaczcie sami...


WASZE KOMENTARZE (4) + DODAJ KOMENTARZ

  • denerka, 2017-06-27 14:23:50
  jak masz większy pokój to możesz poszukać narożnika, te są bardzo fajne, u mojego syna stoi sofa , wygodna, zgrabna i też z agaty. Obicie ma z dobrego materiału.
  • lilka, 2017-05-15 16:33:45
  Ja na przykład bardzo lubię nowoczesne meble, szczególnie sofy i kanapy. Przymierzam się właśnie do zakupu i trochę nie wiem co zrobić. Agata w ofercie ma sporo ciekawych mebli, ceny chyba ok... ale czy sofa w chłopca pokoju będzie odpowiednia?
  • aura, 2017-03-29 08:19:23
  Bardzo fajne meble, takie są w agacie? Przed nami remont u syna w pokoju łącznie z wymianą mebli, bo z tych już wyrósł ;)
  • joanna, 2017-03-14 13:06:36
  Mój to sobie wymarzył takie meble z motywami hip hop i musieliśmy jechać do Agaty po nie, ale w sumie fajne są i bardzo pakowne to porządek przynajmniej ma, bo nic na wierzchu nie leży.

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce