Meble.com.pl - komfort na miarę

System szaf Bild z kolorowymi frontami drzwi ożywi królestwo naszej pociechy. Fot. Raumplus

Meble dla dzieci. 10 propozycji na pojemną i piękną szafę

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 16 kwi 2015 13:21 (aktualizacja: 17 kwi 2015 07:53)

Jaka szafa będzie najlepsza do pokoju dziecka? Musi być nie tylko funkcjonalna i odpowiednio dobrana do wieku dziecka, ale też być jego stylową ozdobą.

Idealny pokój dziecięcy powinien być przytulny, bezpieczny i funkcjonalny. W spełnieniu tych trzech warunków ważną rolę odgrywa odpowiedni dobór mebli. W obecnych czasach nie jest to zbyt trudne, bowiem wybór ciekawych rozwiązań jest na prawdę bardzo duży, zwłaszcza jeśli chodzi o szafy i systemy garderobiane.

Dobra szafa, to taka, która raz wstawiona do pokoju dziecięcego będzie mu służyć przez lata i nie trzeba będzie jej wymieniać co roku. Powinna rosnąć wraz z dzieckiem czyli dawać się wewnętrznie przebudowywać, np. poprzez łatwą zmianę wysokości drążka. Z kolei fronty szaf powinny oferować przestrzeń na kreatywną zabawę. Ciekawą opcją są fronty wykończone farbą tablicową, po których można pisać. Na drzwiach można zawieszać także specjalne kieszenie na kredę czy drobne zabawki. Z kolei fronty drzwi z naniesionym kolorowym wzorem, grafiką lub ulubionym zdjęciem ożywia królestwo naszego dziecka.

Zobaczcie 10 ciekawych pomysłów na szafę w pokoju dziecięcym. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA