Meble.com.pl - komfort na miarę

W pokoju dzieci w wieku szkolnym dzięki przesuwnym drzwiom i odpowiednio dobranym regałom urządzić można kącik na wszystkie rzeczy osobiste i inne drobiazgi. Fot. Raumplus

Meble dla dziecka. Sprytne sposoby na przechowywanie

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 31 maj 2017 12:44 (aktualizacja: 31 maj 2017 12:56)

Systemy przesuwne pozwalają na wprowadzenie do pokoju dziecka ciekawych mebli pod zabudowę. Funkcjonalne bryły i wnęki są nie tylko pojemne, tworzą kompozycje ciekawe wizualnie.

W pojemnej szafie zmieści się cała dziecięca garderoba, różnego rodzaju akcesoria oraz masa zabawek. Z kolei fronty szaf wykończone warstwą tablicową to przestrzeń na kreatywną zabawę. Na drzwiach zawiesić można też specjalne kieszenie na kredę i drobne zabawki. Fronty drzwi z naniesionym kolorowym wzorem, grafiką lub ulubionym zdjęciem dodatkowo ożywią aranżację pokoju. 

Wielofunkcyjność systemów przesuwnych sprawia, że górna część szafy może zostać wykorzystana do urządzenia sypialni dla dziecka. W pokoju dzieci w wieku szkolnym dzięki przesuwnym drzwiom i odpowiednio dobranym regałom urządzić można kącik do nauki. Zamontowany na optymalnej wysokości blat posiada odpowiednio dużo miejsca na komputer, a w szufladach i szafach zmieszczą się podręczniki i przybory szkolne. Całość zasłaniają wielkoformatowe drzwi przesuwne, których fronty wykańczane są indywidualnie. 

Więcej ciekawych inspiracji na funkcjonalne meble dla dziecka znajdziesz TU. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA