Meble.com.pl - komfort na miarę

Opływowe kształty, które dopasowują się do sylwetki. Soczyste kolory oraz nowoczesny design. Takie są właśnie fotele "FlyMe". Fot. Martela

Meble do biura - designerskie i wygodne siedziska

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 17 wrz 2014 07:31

W każdym biurze powinno być miejsce na to, aby pracownik mógł usiąść wygodnie i porozmawiać przez telefon bądź zwyczajnie odpocząć z dala od własnego biurka. W tym celu świetnie sprawdzają się wszelkiego rodzaju siedziska.

To, na czym można usiąść poza własnym biurkiem w miejscu pracy wcale nie jest prostą sprawą. Dobrze zagospodarowana przestrzeń biurowa powinna uwzględniać różne potrzeby pracowników, tak więc też te, jak spokojna rozmowa telefoniczna (wolna od zgiełku i hałasujących współpracowników) czy nieskrępowany odpoczynek. 

Dzięki siedziskom wyglądającym jak domowa sofa, jednak ze znacznie wyższym i mocno zabudowanym oparciem, możliwa jest nie tylko swobodna rozmowa z innymi pracownikami, ale także spokojna praca z laptopem na kolanach. Nowoczesne firmy zachęcają do pracy nie tylko przy biurku, ale na całej przestrzeni biura. Dzięki temu pracownicy są bardziej wydajni i mniej się męczą.

Do tego jednak potrzebne są specjalne meble, które znacznie bardziej różnią się od mebli domowych, a z tradycyjnym krzesłem obrotowym nie mają już praktycznie nic wspólnego. W galerii zdjęć znajdziecie wiele inspirujących pomysłów na meble biurowe, które na pewno przypadną do gustu każdemu pracownikowi. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA