Meble Vank. Fot. Euforma

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 17 marz 2017 10:07 (aktualizacja: 20 marz 2017 09:45)

Meble do biura. Poznaj nową markę

Stworzone przez architektów, produkty marki Vank odznaczają się najwyższą jakością i funkcjonalnością, w połączeniu z niebanalnym wzornictwem. W ofercie nowej marki, znajdziemy m.in. stoły z regulacją wysokości czy mobilne ścianki.

Marka Vank – to najmłodsze dziecko w ofercie firmy Sitag Formy Siedzenia. Sitag to od 20 lat marka znana w Polsce przede wszystkim z pięknych i trwałych foteli biurowych klasy Premium. Duża część polskiej oferty Sitag jest przy tym dziełem rodzimych projektantów.

Idea jaka stoi za marką Vank to unikatowe, a zarazem wyrafinowane wzornictwo i wysokiej klasy rzemiosło. Marka została stworzona przez architektów, to oni odpowiadają za każdy projekt, stąd tak duży nacisk na wzornictwo oraz jakość. Dzięki temu projektanci wnętrz mogą tworzyć piękne i ergonomiczne przestrzenie. Projektanci marki uciekają przed masowością, starają się zaskakiwać formą swoich projektów i nieco wyjść z szuflady typowych mebli biurowych, które mają spełniać tylko określone funkcje, pozostawiając swój design gdzieś daleko w tyle. 

Dysponując własną odlewnią aluminium, wysoko wykwalifikowaną kadrą inżynierską i najnowszymi technologiami, projektanci marki Vank do swoich realizacji wykorzystują aluminium, które pochodzi z recyklingu i jest gotowe do ponownego odzysku.

Vank ma już na swoim koncie kilka sukcesów. Uznanie na międzynarodowym rynku teraz potwierdza nagrodami iF Design Award dla dwóch produktów: stołu z elektryczną regulacją wysokości Vank_move i parawanu akustycznego Vank_wall. Tym samym mamy dowód, że potrafimy w Polsce projektować i produkować innowacyjne technicznie produkty.

W ofercie showroomu Euforma, który wprowadził markę do swojej oferty, będzie można znaleźć m.in. krzesła, biurka, stoły, ścianki mobilne.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce