Meble.com.pl - komfort na miarę

Jadalnia "Antwerpen" marki Black Red White. Zestaw o nowoczesnym, skandynawskim charakterze. Jasny kolor nóg mebla w zestawieniu z ciemnym wybarwieniem blatu daje odważny efekt, dedykowany modernistycznym wnętrzom. Cena: 649 zł (stół) Fot. Black Red White

Meble do jadalni. 15 modnych kolekcji w bieli

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 02 lut 2015 08:18 (aktualizacja: 05 lut 2015 08:00)

Według wielu osób stół jest centralnym elementem wyposażenia wnętrza. To serce domu, przy którym codziennie gromadzi się rodzina. Warto więc zadbać, by był wygodny, ale także zachwycał swoją urodą. Dziś prezentujemy modne kolekcje w bieli.

Przed wyborem stołu warto zadać sobie pytanie, czy zapraszamy często do domu gości oraz czy przyjęcia i święta będziemy organizować we własnych czterech kątach. Jeśli tak, to konieczny będzie stół rozkładany. Niektóre modele dostępne w polskich salonach mogą rozsuwać się do niemal trzech metrów długości. Dzięki temu, nikomu nie zabraknie przy nim miejsca. Warto mieć na uwadze fakt, iż do wygodnego siedzenia przy stole w większym gronie, potrzeba około 550 mm szerokości dla każdej z osób. 

Decyzja o zakupie stołu z funkcją nie oznacza także, że do wyboru mamy jedynie modele o kształcie prostokąta. Okrągłe stoły także posiadają funkcje rozkładania. Jeśli więc mamy niewielkie mieszkanie, a raz na jakiś czas potrzebujemy dużego stołu, to dobrym wyborem będzie właśnie model okrągły.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA