Meble.com.pl - komfort na miarę

Kuchnia nie tylko przytulna, ale też funkcjonalna. Nad wyspą kuchenną zamontowano szerokie półki, w ten sposób gospodyni domowa ma wszystko pod ręką. Fot. Ernestomeda

Meble do kuchni. Dużo przytulnych i ciepłych propozycji

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 15 gru 2014 08:58 (aktualizacja: 16 gru 2014 07:58)

W jasnej, przytulnej kuchni czas spędzony podczas gotowania jest znacznie przyjemniejszy. Zobaczcie modele, które sprawią, że domownicy zaczną gromadzić się w kuchni znacznie chętniej.

Kuchnia to serce domu. Zwłaszcza ta pełna ciepła, która zachęca do tego, by chwilę porozmawiać, czy po prostu pobyć razem z rodziną. Przytulna aranżacja wnętrza kuchennego nigdy się nie znudzi czy straci na popularności - prosta i elegancka wprowadza do domu ciepło i rodzinny klimat. 

Szczególny dar ocieplania wnętrza posiadają kuchnie z rysunkiem drewna - i to zarówno te wykonane z czystego surowca, jak i fornirowane drewnianą okleiną. Jeśli chodzi o paletę najpopularniejszych aktualnie kolorów drewna, do wyboru mamy zarówno odcienie jasne, tj. olchy czy sosny, aż do ciemnych kolorów orzecha czy czarnego dębu. Warto zwrócić uwagę zwłaszcza na  propozycje wyróżniające się rysunkiem jasnego drewna, które nie tylko są niezwykle eleganckie, ale też ponadczasowe i świetne pasują do kuchni otwartej, połączonej z jadalnią czy salonem.

Inna ciekawa opcja jasnej, przytulnej kolorystyki to białe meble ocieplone drewnem. Biel i drewno to zestawienie, które w ostatnim czasie robi oszałamiającą karierę. Mile widziane są zwłaszcza szafki, na których wyraźnie widać sęki czy inne naturalne "ubytki" mebla. Te „wady’’ to w rzeczywistości zalety, bo dzięki nim kuchnia jest nie tylko urokliwa, ale też jedyna w swoim rodzaju. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA