Meble.com.pl - komfort na miarę

Dekor Rockpile (Pfleiderer) ma ciepłą barwę. To doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących przytulne aranżacje. Fot. Pfleiderer

Meble do kuchni. Przepis na idealną aranżację

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 26 lip 2017 11:00 (aktualizacja: 26 lip 2017 14:11)

Na rynku dostępnych jest wiele rozmaitych rozwiązań: materiałów, kolorów, faktur i form. Łącząc je umiejętnie, możemy stworzyć aranżację kuchni dopasowaną do naszych gustów.

Projektowanie kuchennej aranżacji - zabudowy meblowej, ale również ścian i elementów funkcyjnych przypomina niekiedy układanie puzzli. Z wielu elementów należy wybrać te, które będą do siebie pasowały i stworzą obrazek idealny. Tyle tylko, że w odróżnieniu od kompletnej, zamkniętej w pudełku układanki, tworząc projekt kuchni musimy wybierać z różnorodnych, niekoniecznie współgrających elementów.

Ku harmonii

Receptą na ten problem jest skorzystanie z oferty Pfleiderer - producenta materiałów drewnopochodnych, który proponuje kompleksowe i perfekcyjnie dopasowane rozwiązania do kuchni. W asortymencie marki dostępne są produkty, które pozwolą na stworzenie kompletnej zabudowy meblowej (płyty laminowane, blaty robocze i HDF), a także na zabezpieczenie i dekorację ścian (laminaty HPL, elementy płaskie, ścianki przyblatowe).

Zastosowanie tych produktów, eliminuje ryzyko zestawienia niepasujących do siebie barw czy struktur, a tym samym zaburzenia całej aranżacji. Ponadto produkty Pfleiderer to też atrakcyjne, zgodne z najnowszymi trendami dekory i kolory, a także najwyższa jakość gwarantująca długoletnie bezproblemowe użytkowanie.

Między szafkami

Warto zwrócić uwagę na propozycje do zabudowy przestrzeni między górnymi i dolnymi szafkami. To jedno z najbardziej newralgicznych miejsc w każdej kuchni, które pełni jednocześnie dwie funkcje - dekoracyjną i użytkową. Położona na wysokości wzroku przestrzeń, odbierana jest jako centralny pas spinający strefy funkcjonalne w spójny ciąg. Jednocześnie - jest ona wyjątkowo mocno narażona na zanieczyszczenia, dlatego tak ważne jest odpowiednie zabezpieczenie jej przed wilgocią i brudem.

W obu tych zadaniach ścianki przyblatowe Pfleiderer sprawdzają się perfekcyjnie. Gwarantują ogromną przewagę w utrzymywaniu czystości i pielęgnacji, a także wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne, działanie wilgoci i wysokiej temperatury.

Jednocześnie utrzymane są one w dokładnie takich samych dekorach jak inne produkty Pfleiderer (blaty, laminaty HPL i płyty laminowane), co pozwala na stworzenie harmonijnej utrzymanej w dowolnym stylu aranżacji. Zestawiając odpowiedni wzór i kolor ścianki z wybarwieniem szafek, blatu czy podłogi można tworzyć jednorodne wzorniczo strefy, lub przeciwnie – podkreślać jej odrębny charakter i uczynić z przestrzeni międzyszafkowej głównego bohatera pomieszczenia!

Ścianki dostępne są w formacie: 4.100 x 600 x 8 mm. Kolekcja magazynowa obejmuje 12 dekorów ("Dąb Lancelot", "Dąb Sonoma", "Orzech Ecco", "Rockpile", "Metallic Brown", "Kashmir White", "Nubian Jasny", "Marmur Jasny", "Alu Szlifowane", "Grafit Jasny" oraz "Biały W10320" i "Marmur Roma" w wysokim połysku), zaś inne wzory dostępne są na zamówienie.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA