Dekor Rockpile (Pfleiderer) ma ciepłą barwę. To doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących przytulne aranżacje. Fot. Pfleiderer

Dekor Rockpile (Pfleiderer) ma ciepłą barwę. To doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących przytulne aranżacje. Fot. Pfleiderer

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 26 lip 2017 11:00 (aktualizacja: 26 lip 2017 14:11)

Meble do kuchni. Przepis na idealną aranżację

Na rynku dostępnych jest wiele rozmaitych rozwiązań: materiałów, kolorów, faktur i form. Łącząc je umiejętnie, możemy stworzyć aranżację kuchni dopasowaną do naszych gustów.

Projektowanie kuchennej aranżacji - zabudowy meblowej, ale również ścian i elementów funkcyjnych przypomina niekiedy układanie puzzli. Z wielu elementów należy wybrać te, które będą do siebie pasowały i stworzą obrazek idealny. Tyle tylko, że w odróżnieniu od kompletnej, zamkniętej w pudełku układanki, tworząc projekt kuchni musimy wybierać z różnorodnych, niekoniecznie współgrających elementów.

Ku harmonii

Receptą na ten problem jest skorzystanie z oferty Pfleiderer - producenta materiałów drewnopochodnych, który proponuje kompleksowe i perfekcyjnie dopasowane rozwiązania do kuchni. W asortymencie marki dostępne są produkty, które pozwolą na stworzenie kompletnej zabudowy meblowej (płyty laminowane, blaty robocze i HDF), a także na zabezpieczenie i dekorację ścian (laminaty HPL, elementy płaskie, ścianki przyblatowe).

Zastosowanie tych produktów, eliminuje ryzyko zestawienia niepasujących do siebie barw czy struktur, a tym samym zaburzenia całej aranżacji. Ponadto produkty Pfleiderer to też atrakcyjne, zgodne z najnowszymi trendami dekory i kolory, a także najwyższa jakość gwarantująca długoletnie bezproblemowe użytkowanie.

Między szafkami

Warto zwrócić uwagę na propozycje do zabudowy przestrzeni między górnymi i dolnymi szafkami. To jedno z najbardziej newralgicznych miejsc w każdej kuchni, które pełni jednocześnie dwie funkcje - dekoracyjną i użytkową. Położona na wysokości wzroku przestrzeń, odbierana jest jako centralny pas spinający strefy funkcjonalne w spójny ciąg. Jednocześnie - jest ona wyjątkowo mocno narażona na zanieczyszczenia, dlatego tak ważne jest odpowiednie zabezpieczenie jej przed wilgocią i brudem.

W obu tych zadaniach ścianki przyblatowe Pfleiderer sprawdzają się perfekcyjnie. Gwarantują ogromną przewagę w utrzymywaniu czystości i pielęgnacji, a także wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne, działanie wilgoci i wysokiej temperatury.

Jednocześnie utrzymane są one w dokładnie takich samych dekorach jak inne produkty Pfleiderer (blaty, laminaty HPL i płyty laminowane), co pozwala na stworzenie harmonijnej utrzymanej w dowolnym stylu aranżacji. Zestawiając odpowiedni wzór i kolor ścianki z wybarwieniem szafek, blatu czy podłogi można tworzyć jednorodne wzorniczo strefy, lub przeciwnie – podkreślać jej odrębny charakter i uczynić z przestrzeni międzyszafkowej głównego bohatera pomieszczenia!

Ścianki dostępne są w formacie: 4.100 x 600 x 8 mm. Kolekcja magazynowa obejmuje 12 dekorów ("Dąb Lancelot", "Dąb Sonoma", "Orzech Ecco", "Rockpile", "Metallic Brown", "Kashmir White", "Nubian Jasny", "Marmur Jasny", "Alu Szlifowane", "Grafit Jasny" oraz "Biały W10320" i "Marmur Roma" w wysokim połysku), zaś inne wzory dostępne są na zamówienie.


WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

    • gocha kocha, 2017-09-13 19:31:39
    Mam taki sprawdzony przepisik już od dawna hihi : okapykuchenne.pl/5-pomyslow-na-nowoczesna-aranzacje-okap-kuchenny-60-cm.html

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce