Meble.com.pl - komfort na miarę

Jasne, stonowane barwy kolekcji "Venticello" wprowadzają do wnętrza spokój i harmonię. Fot. Villeroy&Boch

Meble do łazienki. Prezentujemy 10 nowoczesnych aranżacji

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 11 lut 2015 14:09 (aktualizacja: 12 lut 2015 08:15)

Podobają się wam się łazienki zaaranżowane w stylu nowoczesnym? Obejrzyjcie naszą galerię zdjęć. Dziś prezentujemy aranżacje, dzięki którym wprowadzicie do swoich łazienek modny styl nowoczesny.

Warto zadbać o to, aby nasz pokój kąpielowy wyróżniał się dobrze skomponowaną aranżacją. Styl nowoczesny to jeden z pomysłów, który zawsze jest na czasie. Co go charakteryzuje? 

Łazienka w stylu nowoczesnym powinna być przestronna. Panuje w niej aranżacyjny minimalizm, a meble o lustrzanych frontach powiększają optycznie pomieszczenie. Zabudowa meblowa z kolei - od szafek podumywalkowych, po witryny i słupki - charakteryzuje się prostą i geometryczną linią. Wszystkie elementy wystroju łazienki sprawiają wrażenie lekkich i nie przytłaczają wnętrza.

Nowoczesne wyposażenie ładnie komponuje się także z białą umywalką czy bidetem. Istotne znaczenie ma zwłaszcza oświetlenie, które przez zastosowanie różnych rozwiązań wydobywa detale i podkreśla proporcje całego wnętrza. Zobaczcie kilka przykładowych aranżacji. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA