Meble.com.pl - komfort na miarę

"York" marki Devo. Kolekcję wyróżniają aluminiowe uchwyty, które podkreślają nowoczesny charakter kolekcji. Fot. Devo

Meble do łazienki. Sprawdź nowości w bieli

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 29 gru 2014 07:58 (aktualizacja: 30 gru 2014 07:56)

Białe meble nie wychodzą z mody. Świetnie sprawdzają się nie tylko w salonie czy kuchni, ale też w pokojach kąpielowych. Dziś prezentujemy białe kolekcje łazienkowe - z myślą o amatorach ponadczasowej elegancji i minimalizmu.

Pokoje kąpielowe w bieli posiadają niezaprzeczalny urok. Prezentują się niezwykle lekko wizualnie, elegancko i subtelnie. A to za sprawą białych mebli, które dają nieograniczone możliwości kreowania wyglądu wnętrza. Dzięki temu można je zestawić z dowolnymi dodatkami i resztą wyposażenia łazienki, niezależnie od ich stylistyki czy wzornictwa. 

Kolejnym atutem aranżacji utrzymanych w białej tonacji jest zdolność optycznego powiększania przestrzeni. Białe szafki i słupki w połączeniu z jasną kolorystyką ścian, potrafią zdziałać cuda. Nawet najmniejsza łazienka wyda nam się wtedy większa niż jest w rzeczywistości. Białe meble w łazience wymuszają wprawdzie większą dbałość o porządek, ale w zamian za to dają poczucie świeżości i nieskazitelności, co w przestrzeni łazienkowej jest szczególnie istotne. 

Zachęcamy do obejrzenia galerii.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA