Meble.com.pl - komfort na miarę

Przeszklone półki optycznie powiększą kuchnię i nadadzą jej przestrzeni. Fot. Castorama, kuchnia Malibu

Meble do małej kuchni. Piękne propozycje

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 11 maj 2016 08:38 (aktualizacja: 11 maj 2016 09:03)

Współczesne małe kuchnie mają w sobie wiele uroku i zachwycają funkcjonalnością. Zobacz, jakie meble są teraz modne.

Często wydaje się nam, że urządzenie małej kuchni będzie problematyczne. Jednak producenci mebli kuchennych doskonale wiedzą, jak polepszyć jakość życia na małej przestrzeni. Współczesne meble do kuchni są więc nie tylko funkcjonalne, ale również modne. 

W małej kuchni lepszym rozwiązaniem będą gładkie, zamknięte powierzchnie, niż odsłonięte. Za frontami ukryjemy cały kuchenny rozgardiasz, ale również będzie nam łatwiej utrzymać meble w czystości. Jeśli potrzebujemy wiele miejsca do przechowywania, warto zastanowić się nad meblami typu słupek. Wyposażone są w wygodne systemy cargo, które w pełni wysuwają się z mebla, zapewniając maksymalny dostęp do zawartości szafki. Są ponadto bardzo pojemne.

Słupkami możemy zabudować znaczną część kuchni. W górnych szafkach schowamy wszystkie przedmioty, których nie używamy często, uwalniając tym samym miejsce w dolnej części mebli. Ponadto tego rodzaju meble pozwolą ukryć sprzęt AGD. Nie tylko lodówkę, ale również piekarnik, mikrofalę, a nawet ekspres do kawy. Wszystko to sprawi, że będziemy mieli więcej miejsca na blacie roboczym i tuż pod nim. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA