Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja "Corano" dzięki mroźnej bieli jest bardzo modna. Fot. Bydgoskie Meble

Meble do przedpokoju. Pierwsze wrażenie jest najważniejsze

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 22 sie 2014 09:44 (aktualizacja: 25 sie 2014 07:15)

Nie każdy może pochwalić się ogromnym przedpokojem, prawda jest taka, że w blokach te pomieszczenia najczęściej są ciasne i niespecjalnie ustawne. Warto więc wiedzieć, jakie meble można do niego wstawić, aby zyskać wiele miejsca do przechowywania i jednocześnie zapewnić dobre pierwsze wrażenie własnego domu.W pierwszej kolejności wchodzimy do przedpokoju. Warto więc zadbać, aby był on estetyczny, niezagracony niepotrzebnymi i masywnymi meblami, a także by był funkcjonalny. W przedpokoju bez wątpienia powinno się znaleźć miejsce na kurtki i płaszcze, na buty, a także na przechowywanie drobnych rzeczy jak chociażby smycz dla psa czy kosmetyki do obuwia. Dobrze, aby znalazło się chociaż kawałek miejsca do siedzenia, jednak to nie jest wymóg konieczny.

Polscy producenci mebli nieraz stają naprzeciw problemom z jakimi borykają się właściciele niewielkich mieszkań, a więc z małym przedpokojem. Oferta mebli, jakie możemy znaleźć w salonach meblowych na szczęście jest spora. Jeśli przedpokój jest naprawdę mały warto pomyśleć o meblach w kolorze bieli, które optycznie go powiększą. Ten sam efekt można też uzyskać wieszając na ścianie w przedpokoju duże lustro.

Ciekawym rozwiązaniem z pewnością będą modułowe elementy, które można zamontować według własnych upodobań, a przede wszystkim dopasować je do wnętrza. Dla tych, którzy nie mają miejsca na zabudowaną szafę dostępne są meble w postaci wąskiej dwuskrzydłowej szafy połączonej z panelem z wieszakami. Na dole takiego panelu często jest umieszczone siedzisko, które dodatkowo zapewnia miejsce dla komfortowego nakładania butów. 

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA