Kolekcja L-Light firmy Forte. Fot. Forte

Kolekcja L-Light firmy Forte. Fot. Forte

  • Autor: mg
  • 30 sie 2017 12:33

Meble do salonu. Jak zaaranżować wnętrze dla Millenialsa?

Młodzi ludzie urodzeni po roku 1980, zwani potocznie Millenialsami, wyznaczają nowe kierunki w projektowaniu wnętrz. Prostota, funkcjonalność i indywidualizm to najważniejsze ich wymagania wobec mebli. Zobaczcie, jakie meble powinny znaleźć się w mieszkaniu Millenialsa.

Drewniany stół - jak unowocześnić klasykę

Millenialsi wyznają zasadę „mniej znaczy więcej”. Nic dziwnego, że wybierają proste meble oraz aranżacyjny minimalizm, rezygnując z różnorodności kształtów i urozmaiconych tekstur. Najczęściej decydują się na bryły geometryczne, gładkie, jednolite kolorystycznie powierzchnie, które stają się bazą do dalszego urządzania wnętrza.

Millenialsi cenią sobie też indywidualizm, wyrażający się możliwością dostosowania otoczenia do własnych potrzeb. Dlatego, szukając oryginalności, często łączą zupełnie różne elementy wystroju wnętrz, aby stworzyć swój indywidualny styl.

Na koniec trzeba wspomnieć o funkcjonalności, która jest nie mniej ważna od minimalizmu i indywidualności. Często ich mieszkania nie są zbyt duże, dlatego każdy mebel musi spełniać kilka funkcji. Decydując się na zakup szafy, wybierają taką, która pomieści nie tylko ubrania, ale też będzie miała dodatkowe miejsce do przechowywania, zaś łóżko zyska ich akceptację pod warunkiem posiadania pojemnika na pościel lub półek na książki lub podręczne drobiazgi.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce