Zestaw wypoczynkowy Massimo firmy Gala Collezione. Fot. Gala Collezione

Zestaw wypoczynkowy Massimo firmy Gala Collezione. Fot. Gala Collezione

  • Autor: mg
  • 08 lut 2018 14:16 (aktualizacja: 18 lut 2018 21:45)

Meble do salonu - jakie meble wybierze prawdziwy mężczyzna?

Mężczyzna urządzający salon stawia przede wszystkim na wygodę, funkcjonalność i... dopasowanie wnętrza do swoich pasji. Zobaczcie, jakich mebli nie może zabraknąć w męskim wnętrzu.

Oto meble, które powinny znaleźć się w salonie każdego prawdziwego mężczyzny:

Zestaw wypoczynkowy z wieloma funkcjami...

to absolutny must have w męskim salonie. Prawdziwy mężczyzna na pewno doceni podstawkę pod laptop (cóż, niekiedy trzeba brać pracę do domu), którą można wykorzystać także do postawienia ulubionego napoju (niekoniecznie procentowego). A jak laptop, to też porty USB, które można wykorzystać do podładowania sprzętu. Liczy się również wielkość mebla i komfort jego użytkowania, który powinny zapewnić odpowiednio profilowane zagłówki i profesjonalne wypełnienia siedzisk. Niekiedy taki mebel jest przecież wykorzystywany do wieczornych spotkań w większym męskim gronie.

Szafka rtv...

bo telewizor, w którym oglądamy mecz ulubionej drużyny, trzeba gdzieś postawić. Zwykle jest to pojedynczy mebel, koniecznie o designerskiej formie. Nowoczesny telewizor z płaskim ekranem wymaga przecież odpowiedniej oprawy. Szafka koniecznie powinna mieć też schowki na kable - w ferworze kibicowania można się o nie przecież zaczepić.

Stolik kawowy...

bo po ciężkiej nocy, spędzonej na żywiołowym kibicowaniu lub spotkaniu ze znajomymi, trzeba mieć zawsze pod ręką poranną kawę, która postawi na nogi. A i poranna gazeta dzięki temu znajdzie swoje miejsce i nie przyczyni się do zwiększenia bałaganu.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ