Zestaw wypoczynkowy Taboo firmy Wajnert Meble. Fot. Wajnert Meble

Zestaw wypoczynkowy Taboo firmy Wajnert Meble. Fot. Wajnert Meble

  • Autor: mg
  • 04 gru 2017 12:06 (aktualizacja: 05 gru 2017 13:30)

Meble do salonu - sposób na energetyczne wnętrze

Jesienią nasze wnętrza wydają się być smutne i szare. To w dużej mierze "zasługa" pogody, którą obserwujemy każdego dnia za oknem. A może jednak, na przekór aurze, pokusić się o solidną porcję koloru w salonie? Prezentujemy wyjątkowo energetyczne sofy i narożniki, doskonały sposób na przełamanie "salonowej monotonii".

Czytaj też: Sofy na... kółkach

Kolor potrafi zdziałać cuda zarówno w modzie, jak i we wnętrzu.  Pod warunkiem, że zostanie odpowiednio dobrany. Czego potrzebujemy najbardziej jesienią? Solidnej porcji energii. Energii, która pozwoli nam z optymizmem patrzeć w przyszłość i przezwyciężać kłopoty, które pojawiają się każdego dnia. Warto ją czerpać nie tylko z suplementów diety, ale także z odpowiednio dobranych... mebli.

Choć w polskich sklepach wciąż dominują beże i szarości, to każdy producent trzyma w zanadrzu sofy utrzymane w energetycznej czerwieni bądź "płonącej" żółci. Oczywiście, kolory te występują w szerokiej palecie odcieni o różnym stopniu nasycenia, dzięki czemu łatwo je dobierzemy nie tylko do stylu wnętrza, ale też do gustu właściciela salonu. Owszem, zwolennicy mniej zdecydowanych rozwiązań mogą skorzystać z różnokolorowych poduszek i w ten sposób ożywić pomieszczenie, ale my zachęcamy do bardziej zdecydowanych rozwiązań i kupna sofy czy narożnika w zdecydowanym, energetycznym kolorze.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce