Stoliki Hammersvik z oferty firmy Brühl. Projekt: Katie Meyer-Brühl. Fot. Brühl

Stoliki Hammersvik z oferty firmy Brühl. Projekt: Katie Meyer-Brühl. Fot. Brühl

  • Autor: mg
  • 01 sie 2017 15:01 (aktualizacja: 02 sie 2017 15:33)

Meble do salonu. Stoliki z pni drzew - niezwykłe projekty dla miłośników natury

Meble nie tylko inspirowane naturą, ale też produkowane z naturalnych materiałów są niezmiennie popularne w naszych domach. Trafiają w gusta zarówno zwolenników ekologicznych trendów, jak też miłośników estetycznych wnętrz. Zobaczcie niezwykłe meble wykonane z... drewnianych pni.

Zobacz 25 najciekawszych mebli zaprojektowanych przez Piotra Kuchcińskiego!

Natura jest nie tylko inspiracją dla projektantów mebli, ale też źródłem najwartościowszych materiałów. Zainteresowanie meblami drewnianymi nie słabnie od lat. Co więcej, ostatnimi czasy systematycznie rośnie na fali popularności ekologicznych trendów. Lubimy się otaczać meblami z drewna, które są kwintesencją naturalności i szlachetnego piękna.

Ciekawym elementem wyposażenia salonu mogą być meble wykonywane bezpośrednio z... pni drzew. Zwykle powstają one w niewielkich zakładach i są wykonywane ręcznie. Zachowują naturalny charakter drewna - nie tylko jego kolorystykę i układ słojów, ale też pęknięcia lub przebarwienia będące efektem starzenia naturalnego materiału lub wpływu czynników atmosferycznych.

Prezentowane stoliki kawowe stanowią atrakcyjne uzupełnienie wyposażenia salonu. Równie dobrze będą wyglądały we wnętrzach nowoczesnych, jak i zaaranżowanych klasycznie. Ich naturalne piękno sprawia, że będą zarówno meblami użytkowymi, jak i dekoracyjnymi.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce