Kolekcja Velvet Castle marki Miloo Home. Fot. Miloo Home

Kolekcja Velvet Castle marki Miloo Home. Fot. Miloo Home

  • Autor: mg
  • 16 kwi 2018 11:13 (aktualizacja: 17 kwi 2018 14:04)

Meble do salonu - wraca moda na złocone elementy i dodatki!

Luksus i elegancja - takie skojarzenia budzą meble, w których zastosowano elementy utrzymane w złotej kolorystyce. W tym roku aranżacje ze złotymi akcentami wracają do łask!

W domach znowu króluje złoto w postaci elementów meblarskich i dodatków dekoracyjnych! Tym razem nie nawiązujemy jednak do stylu mid-century. W 2018 roku szczególnie chętnie będziemy zestawiać złoto z surowym wnętrzem industrialnym lub loftem. Według dekoratorów wnętrz, dodatki w kolorze szlachetnego kruszcu wyglądają najlepiej w nowoczesnej aranżacji. Sprawdzą się zwłaszcza w mieszkaniach o ciemnych ścianach: grafitowych, czarnych, butelkowozielonych lub granatowych.

Rzadko mamy do czynienia z meblami w całości utrzymanymi w złotej kolorystyce, choć i takie się zdarzają. Częściej złocone są wybrane elementy. Mogą to być obramowania blatu stołu, nogi krzeseł lub podstawy sof. Szczególnie atrakcyjnie wyglądają one w zestawieniu z ciemnymi bryłami mebli. Wprowadzają do wnętrz element wysmakowanej elgancji, luksusu, ale i aranżacyjnego zaskoczenia.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce