Materac Eve Sleep. Fot. Eve Sleep

Materac Eve Sleep. Fot. Eve Sleep

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 07 sie 2017 13:03 (aktualizacja: 08 sie 2017 12:54)

Meble do sypialni. Oto najwygodniejszy materac świata

Wykonany z pianki "memory" najnowszej generacji, uważany jest za najwygodniejszy materac na świecie. Już teraz można się o tym przekonać samemu, ponieważ do kupienia jest również w Polsce.

Założona w Londynie, acz z polskim rodowodem, firma eve Sleep już od ponad 2 lat z sukcesem rewolucjonizuje europejskie sypialnie. Od niedawna jej oferta dostępna jest również w Polsce. Sztandarowym produktem eve Sleep jest materac z pianki „memory” najnowszej generacji, ale w ofercie marki znajduje się również szereg akcesoriów związanych ze snem. 

Proste przyjemności 

Komfortowy jest nie tylko sen na materacu czy pod kołdrą eve Sleep, ale także sam proces zakupu. Zamiast pielgrzymowania po centrach handlowych, wystarczy złożyć zamówienie przez Internet, a kurier dostarczy paczkę prosto pod drzwi. Stworzony przez projektantów eve Sleep materac jest wysyłany do klientów w zrolowanej formie, w pudełku. Wystarczy rozpakować go w sypialni, a w przeciągu paru godzin powiększy się do standardowego rozmiaru. 

Przepis na dobry sen 

Materac eve Sleep zbudowany jest z 3 warstw, które otulone są pokrowcem. Wierzchnia, miękka powłoka jest elastyczna, zmniejsza ciśnienie oraz posiada specjalną strukturę „otwartych komórek”, która dostosowuje temperaturę w czasie snu. Idealnie dopasowuje się też do ciała. 

Wewnątrz materaca znajduje się warstwa o właściwościach regulujących poziom wilgoci oraz zapewniających swobodny obieg powietrza. Jego bazę stanowi gruba, 18-centymetrowa warstwa wspierająca o wysokiej gęstości i dużej wytrzymałości.

Jakość gwarantowana 

Każdy materac eve posiada odpowiednie certyfikaty potwierdzające bezpieczeństwo oraz brak substancji toksycznych. Wszystkie rodzaje pianek posiadają certyfikat CertiPUR. Oznacza to, że nie zawierają niebezpiecznych i rakotwórczych substancji. Na materace eve obowiązuje 10-letnia gwarancja, co odpowiada 3 650 porankom z pobudką w dobrym samopoczuciu!

O materacach czytaj więcej TUTAJ.

 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce