Fot. MC Akcent

Fot. MC Akcent

  • Autor: bm
  • 27 wrz 2017 09:16 (aktualizacja: 28 wrz 2017 08:29)

Meble do sypialni - postaw na elegancką biel!

Białe meble sprawdzają się w każdym pomieszczeniu. W kuchni i łazience podkreślają sterylność pomieszczenia, w salonie i jadalni są doskonałym uzupełnieniem nowoczesnego stylu, a w sypialni? Tam pozwolą stworzyć prawdziwie eleganckie i działające kojąco wnętrze do wypoczynku.

Urządzając sypialnię, najchętniej wybieramy pełne kolekcje mebli - począwszy od łóżka, poprzez szafki nocne, komody, toaletki, kończąc na szafach ubraniowych. Decydując się na biały kolor mebli, zyskujemy wnętrze pełne światła, optycznie powiększone i sprzyjające relaksowi. Biel dobrze komponuje się z niemal każdym kolorem ścian, z dodatkami w kontrastowych barwach, ale także z elementami metalu, szkła lub lustra. Dobierając odpowiednie oświetlenie, możemy w białej sypialni stworzyć przytulny nastrój, wbrew pozorom bowiem biel wcale nie musi być chłodna i sterylna.

Białe meble nie są wyznacznikiem konkretnego stylu - wyglądają dobrze zarówno w nastrojowym wnętrzu retro, jak i w klimacie skandynawskim czy też w pomieszczeniu urządzonym nowocześnie. W naszej fotogalerii prezentujemy propozycje kolekcji mebli polskich i zagranicznych producentów.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce