Meble.com.pl - komfort na miarę

Jasno, świeżo i radośnie - zestaw młodzieżowy "Lemonade" Black Red White. Fot. BRW

Meble idealne dla ucznia - niezwykle funkcjonalne propozycje

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 01 wrz 2014 10:34 (aktualizacja: 02 wrz 2014 08:22)

Wakacje już za nami. Rozpoczął się rok szkolny. Warto więc pomyśleć o odświeżeniu dziecięcego pokoju, np. poprzez zakup nowych mebli...

Dziś prezentujemy kolekcje, które z pewnością odmienią pokój i sprostają wszystkim wymaganiom naszego ucznia. Funkcjonalne biurka, szafy i komody  z mnóstwem miejsca to podstawa wyposażenia pokoju młodzieżowego. Komputer, zeszyty, wszelkie niezbędne do nauki akcesoria i ubrania muszą przecież mieć swoje miejsce.

Producenci oferują kolekcje w różnych stylach i rozmiarach pasujące do każdej przestrzeni. Ich wygląd można także dostosowywać do indywidualnych potrzeb i upodobań naszego dziecka, np. poprzez różne dostawki czy elementy dodatkowe. 

Dobra organizacja rzeczy i przyborów szkolnych jest kluczem do uniknięcia niepotrzebnego stresu związanego ze szkolnymi obowiązkami. Biurko wykorzystywane do nauki pod komputer powinno więc mieć więcej miejsca na dodatkowe przedmioty. Wysuwana półka na klawiaturę, miejsce na ekran bądź laptop, szuflady na dokumenty oraz długopisy i notesy.  

Niezbędnym elementem pokoju jest też pojemna komoda i szafa. Optymalna będzie nie za szeroka i nie zbyt wysoka szafa, z dodatkową szufladą na paski, apaszki, czy skarpetki. Powinno w niej być wystarczająco dużo miejsca na ubrania i szkolne mundurki młodego naukowca. 

Istotnym, a często niedocenianym elementem wyposażenia dziecięcego pokoju jest też szafka nocna. To idealne miejsce na budzik czy odłożenie wieczornej lektury.  

Zachęcamy do obejrzenia galerii. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA