Wyspa w kuchni może służyć jako miejsce robocze lub przestrzeń do gotowania. Wszystko zależy od tego, jak będzie dla nas wygodniej. Fot. Marbodal

Wyspa w kuchni może służyć jako miejsce robocze lub przestrzeń do gotowania. Wszystko zależy od tego, jak będzie dla nas wygodniej. Fot. Marbodal

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 02 sie 2017 14:05 (aktualizacja: 03 sie 2017 13:58)

Meble kuchenne. 10 pomysłów na kuchnię z wyspą

Wyspa kuchenna to marzenie niejednej pani domu. Nic dziwnego, jest praktyczna i bardzo modna. Prezentujemy 10 pomysłów, które mogą stać się cenna inspiracją dla osób projektujących wnętrza kuchenne.

Kuchnia, w której znajduje się wyspa, to bardzo funkcjonalne miejsce. Wokół wyspy może gromadzić się rodzina, jak również goście, którzy odwiedzają domowników. To wspaniałe miejsce do spędzania wspólnego czasu i przygotowywania razem posiłków.

Wyspa może pełnić wiele ról. Umieszczając na jej blacie płytę grzewczą, stworzymy wygodne miejsce do gotowania. Wyspa z samym blatem może być zaś alternatywą dla stołu i krzeseł. Jeśli ustawimy przy niej wysokie krzesła, zapewnimy sobie miejsce do spożywania posiłków. 

To także doskonały sposób na podzielenie otwartej przestrzeni. Jeśli kuchnia i salon nie są przedzielone ścianą, wyspa na granicy obu pomieszczeń wyznaczy strefy i w subtelny sposób rozdzieli kuchnię od strefy dziennej. 

Innych pomysłów na meble do kuchni szukaj TUTAJ.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce