Kuchnia Wood Land Grey. Fot. Tubądzin Korzilius

Kuchnia Wood Land Grey. Fot. Tubądzin Korzilius

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 03 sie 2017 14:37 (aktualizacja: 07 sie 2017 09:13)

Meble kuchenne ocieplone drewnem. Zobacz piękne zdjęcia

Kuchnia ocieplona drewnem jest przytulna, ale i ponadczasowa. Zobacz w jaki sposób można podkreślić piękno kuchennych mebli rysunkiem drewna.

Drewno w aranżacji kuchni jest od zawsze w modzie, teraz trafia do nas w nowoczesnej odsłonie. Płyty gresowe w rozmiarach przypominających deski nie wymagają od nas żadnej impregnacji, służą lata i wyglądają równie imponująco jak prawdziwe drewno. Kolekcja Wood marki Korzilius od Grupy Tubądzin wiernie odwzorowuje naturę, czyniąc z niej produkt wyjątkowy, ponadczasowy
i uniwersalny. Zastosowany w kuchni świetnie sprawdzi się z dodatkami w najmodniejszych kolorach
i nigdy nam się nie znudzi. 

W nowej propozycji marki Korzilius nie mogło zabraknąć gresów w odcieniu szarym oraz białym – Wood Land Grey oraz Wood Work White. Na całej długości płytek, które odwzorowują naturalne drewno występują charakterystyczne słoje, potęgujące doznania estetyczne, przenosząc domownika do świata natury, wyciszenia i relaksu.

Płytki marki Korzilius przez swoją wysoką klasę ścieralności oraz odporność na skrajne temperatury i plamy świetnie sprawdzą się m. in. w kuchni. Mogą zostać ułożone nie tylko na podłogach, ale i ścianach. Doskonałym sposobem wykorzystania desek Korzilius jest użycie ich jako okładziny blatów kuchennych czy wyspy. Połączenie płytek z kolekcji Wood Land Grey z niezawodnym zestawieniem bieli i czerni stworzy elegancką, nowoczesną przestrzeń, w której każdy posiłek będzie smakował wyjątkowo.

Jaśniejsza propozycja od marki Korzilius świetnie kontrastuje z ciemniejszymi dodatkami. W tym przypadku płytki Wood Work White, które umieszczone zostały nie tylko na podłodze, ale również na ścianie występują w towarzystwie szarych szafek kuchennych oraz ściany wykończonej płytkami Bricktile Red marki Tubądzin, które imitują cegłę. Taka mieszanka stworzyła z kuchni prawdziwie loftowe wnętrze, w którym chętnie się przebywa.

Więcej pomysłów na aranżację kuchni znajdziesz TUTAJ.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce