Klasyczna kuchnia z frontami o wyraźnym rysunku drewna. Fot. Lube

Klasyczna kuchnia z frontami o wyraźnym rysunku drewna. Fot. Lube

  • Autor: bm
  • 04 kwi 2018 13:38 (aktualizacja: 06 kwi 2018 06:35)

Meble kuchenne w kolorach jasnego drewna

Jasne odcienie drewna zastosowane w zabudowie kuchennej sprawiają, że wnętrze staje się ciepłe, przytulne i pełne światła. Wygląda naturalnie i ponadczasowo.

Odcienie buku, olchy, sosny czy jasnego dębu doskonale sprawdzają się we wnętrzach kuchennych, niezależnie od tego, czy meble wykonane są z litego drewna, wykończone okleiną naturalną czy też oklejone folią meblową lub papierem dekoracyjnym. Fronty mogą być gładkie i jednolite albo urozmaicone rysunkiem naturalnego drewna, z jego słojami i sękami. W pierwszym przypadku uzyskamy nowoczesny, w drugim - bardziej klasyczny lub rustykalny efekt.

Jasne drewno bardzo dobrze wygląda zarówno samo w sobie, jak i w połączeniu z innymi kolorami. Pięknie komponuje się z bielą i szarością. Elementy w kolorze czarnym podkreślą elegancję wnętrza, z kolei czerwień, błękit lub żółć, zestawione z drewnem, sprawią, że kuchnia nabierze życia i energii. Chcąc stworzyć wnętrze w stylu loftowym lub industrialnym, dodajmy do drewna np. marmurowy blat i stalowe elementy dekoracyjne. Szukając klimatów wiejskich, postawmy na frezowane fronty, ażurowe drzwiczki i otwarte półki. Możliwości jest wiele - zapraszamy do oglądania fotogalerii!


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce