Meble.com.pl - komfort na miarę

Fot. Ernest Rust

Meble kuchenne w kontrastowych kolorach - jak odmienić wnętrze

  • Autor: mg
  • 22 gru 2017 11:18 (aktualizacja: 28 gru 2017 09:12)

Kontrast to sprawdzony chwyt aranżacyjny. Doskonale sprawdza się także we wnętrzach kuchennych. Wystarczy tylko zestawić różnokolorowe fronty, żeby zdynamizować tę przestrzeń i nadać jej oryginalny charakter. Prezentujemy zabudowy kuchenne, które dzięki kolorystycznemu kontrastowi zyskały niezwykły wygląd.

Łączenie kolorów i wzorów - sposób na niezwykłe wnętrze

Minimalistyczne kuchnie, które tak chętnie wybierane są przez Polaków, stoją pod znakiem prostoty i stonowanych kolorów. Stawiają na aranżacyjny spokój i harmonię form. Nie wszystkim jednak odpowiada ta chłodna elegancja. Ci, którzy poszukują bardziej odważnych rozwiązań aranżacyjnych i nie boją się ich stosować w najbliższym otoczeniu, mogą postawić na zabudowy kuchenne wykorzystujące kolorystyczne kontrasty. 

Zestawiać można ze sobą kolory z tej samej palety barw, ale w mniej lub bardziej intensywnych odcieniach. Można też sięgać po wyraziste kontrasty. Ciekawe efekty daje też łączenie jednokolorowych frontów z drewnopodobnymi lub powierzchni na wysoki połysk z matowymi. Niezależnie od przyjątej konwencji otrzymamy wnętrze o zdynamizowanej, a przy tym bardzo ciekawej przestrzeni.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA