Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja mebli do łazienki Play firmy Elita. Fot. Elita

Meble łazienkowe - zobaczcie najnowsze trendy!

  • Autor: mg
  • 19 wrz 2017 12:45 (aktualizacja: 20 wrz 2017 11:05)

Ranga łazienki nieustannie rośnie, dlatego dziś od jej aranżacji wymaga się znacznie więcej. Współczesna łazienka powinna być nie tylko funkcjonalna, ale też niebanalnie i pomysłowo zaprojektowana. Zobaczcie, jak wyglądają najnowsze trendy w aranżacji tego typu wnętrz.

Stoliki kawowe - przykłady mebli do oryginalnych wnętrz

Wraz ze wzrostem rangi łazienki większy nacisk kładzie się na wzornictwo mebli łazienkowych. Wśród aktualnych propozycji przeważają kolekcje podwieszane, modułowe, umożliwiające elastyczną konfigurację szafek dzięki szerokiej gamie dostępnych rozmiarów i typów. Rośnie również popularność podumywalkowych konsoli, które zastępują tradycyjne szafki skrzyniowe podtrzymujące umywalki. Dzięki nim łazienka wydaje się przestronniejsza i zyskuje wizualną lekkość.

Biorąc pod uwagę kolory mebli łazienkowych, biel króluje niepodzielnie i zapewne długo tak jeszcze będzie. Ale skutecznie konkuruje z nią szarość – we wszystkich swoich odcieniach. Niezmiennie popularne są również wszelakie imitacje drewna. Co do wykończeń – wciąż prym wiodą meble lakierowane. Wynika to z aktualnych trendów aranżacyjnych – gładkie i połyskujące powierzchnie idealnie pasują do nowoczesnych wnętrz.

Łazienkowy design wciąż jednak jest przede wszystkim podporządkowany funkcjonalności. Meble łazienkowe muszą więc optymalnie zagospodarowywać często niewielką przestrzeń. Dlatego największą popularnością cieszą się modele łączące kilka funkcji, czego przykładem są umywalki zintegrowane z szafkami lub wanny z funkcją przechowywania.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA