Meble.com.pl - komfort na miarę

Nowoczesna linia i piękny śliwkowy kolor, to propozycja od marki B&B Italia. W jednym module znalazło się miejsce na domowe dekoracje, jak również na miejsce do pracy. Fot. B&B Italia

Meble na ścianie. Nowoczesne kolekcje modułowe

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 17 lis 2014 09:40 (aktualizacja: 20 lis 2014 08:30)

To gratka dla tych, co lubią nowoczesność i nietypowe rozwiązania. Pokochają je miłośnicy przemeblowywania, jak również osoby, które cenią praktyczność - mowa o meblach modułowych, wieszanych na ścianie.

Do niedawna ściany były zarezerwowane wyłącznie dla obrazów, a jedyne meble, jakie na nich wieszano, to drewniane półki składające się z klasycznej deseczki ze wspornikami.  Dziś jest inaczej. Ściana to miejsce w domu, przypominające niekiedy galerię sztuki. I bynajmniej nie światowych arcydzieł, a niesamowitych kompozycji mebli, które można dziś samodzielnie układać.

Meble modułowe to w szczególności propozycja dla osób, których wnętrza są nowoczesne i nieco minimalistyczne. Kubiki, odkryte półki, długie, zamknięte szafki oraz wiele innych rodzajów modułów pozwalają na swobodę w aranżacji wnętrza i odzwierciedlenie własnego stylu. Są także doskonałym rozwiązaniem dla osób młodych, które nie posiadają jeszcze własnego mieszkania i się często przeprowadzają. Meble modułowe można z powodzeniem dopasować do każdego wnętrza, nie zważając na jego kubaturę. 

Odkryte półeczki w kształcie foremnych "kostek" pozwalają na przechowywanie praktycznie wszystkich rzeczy - od książek, po drobne bibeloty. Z modułów można stworzyć ciekawą kompozycję ścienną bądź ustawiać je, niczym drewniane klocki, jeden na drugim, tworząc tym samym funkcjonalny regał.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA