Fotele z kolekcji Tulli firmy Noti. Projekt: Tomek Rygalik. Fot. Noti

Fotele z kolekcji Tulli firmy Noti. Projekt: Tomek Rygalik. Fot. Noti

  • Autor: mg
  • 30 kwi 2018 12:52

Meble outdoorowe - jak wyposażyć biuro na świeżym powietrzu

Budząca się do życia przyroda zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Warto wykorzystać każdy słoneczny dzień i cieszyć się piękną pogodą również podczas pracy. Dzięki meblom outdoorowym można zaaranżować biuro... pod chmurką.

Gdy na zewnątrz robi się coraz cieplej, świeci słońce i rozwijają się pierwsze kwiaty, chcemy jak najwięcej czasu spędzać w otoczeniu budzącej się do życia przyrody. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom możemy poczuć powiew wiosny nawet podczas pracy w biurze. Meble outdoorowe świetnie sprawdzają się na tarasach, balkonach i ogrodach. Z jednej strony wiele nowoczesnych biur dysponuje przestrzeniami zewnętrznymi, z drugiej zaś często pracujemy w domu, mając balkon czy taras na wyciągnięcie ręki.

Jeśli zależy nam na funkcjonalności, a przy tym na oszczędności przestrzeni, pomysłowym, a zarazem skutecznym rozwiązaniem jest wykorzystanie mebli, które już znajdują się w naszym biurze. Dobry design będzie efektywny zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Zresztą wiele kolekcji polecanych jest przez producentów zarówno do użytku wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń.

Meble outdoorowe mogą być utrzymane w minimalistycznym lub bardziej eleganckim stylu. Wszystko zależy od charakteru biura. Choć należy pamiętać, że taras czy ogród skłaniają do stosowania bardziej odważnych rozwiązań. Stąd, obok krzeseł, stołów czy foteli, w biurze pod chmurką mogą pojawić się leżaki, a nawet huśtawki.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce