Meble.com.pl - komfort na miarę

Szafka RTV dostępna w ramach kolekcji do salonu Wave. Mebel posiada podświetlenie cokołów dające wrażenie lekkości. Fot. Forte

Meble RTV. 15 aranżacji, które trzeba zobaczyć!

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 04 marz 2015 12:48 (aktualizacja: 05 marz 2015 08:22)

Nowoczesne, ciekawe, funkcjonalne - dziś prezentujemy szafki RTV, które przypadną do gustu osobom ceniącym prostotę i elegancję. Wszystkie zaskakują swoim wzornictwem.

Od obrotowych stojaków, przez niskie półki i komody, aż po wysuwane panele z miejscem na sprzęt - szeroki wybór szafek RTV dostępnych na rynku pozwala na aranżację ciekawego kącika multimedialnego w dowolnym stylu. Meble dostępne w różnych rozmiarach idealnie wpisują się w potrzeby mieszkańców zarówno dużych domów, jak i małych mieszkań w bloku. Całkowicie zmieniły też swój wygląd i w niczym nie przypominają popularnych dawniej "głębokich" regałów , wyposażonych w półki na kasety i odtwarzacze taśm wideo. Nowoczesne szafki RTV spełniają bardziej funkcję dekoracyjną niż praktyczną. Mają mniejsze głębokości i prostą bryłę, są też dużo szersze i niższe. 

Jeśli chodzi o najciekawszą kolorystykę mebli pod telewizor po kilkuletniej dominacji kolorów drewna, do łask wróciła intensywna czerń w połysku oraz biel. Hitem bieżącego sezonu jest zwłaszcza połączenie matu z połyskiem. Ten "kreatywny mezalians" świetnie sprawdza się zwłaszcza w wersji dekor drewna plus połyskująca biel czy kolor kawy z mlekiem.   

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA