Kolorowe krzesła ustawione przy stole mogą ożywić wnętrze i dodać mu dynamiki. Projekt: Ola Kołodziej, Urszula Szmyt. Fot. Bartosz Jarosz

Kolorowe krzesła ustawione przy stole mogą ożywić wnętrze i dodać mu dynamiki. Projekt: Ola Kołodziej, Urszula Szmyt. Fot. Bartosz Jarosz

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 09 sty 2017 08:23 (aktualizacja: 10 sty 2017 13:04)

Meble w jadalni. Tak urządzają Polacy

Piękna jadalnia to wizytówka całego domu. Zobacz, jak urządzają ją Polacy.

Jadalnia zawsze zajmuje szczególne miejsce w przestrzeni domu. To przy stole właśnie spędzamy w ciągu dnia dłuższą chwilę razem z rodziną. Ponadto to również przy stole świetnie bawimy się goszcząc przyjaciół. Ogromne znaczenie jadalni widać w szczególności w projektach polskich wnętrz.

Planując jadalnię w szczególności skupiamy się na wyborze odpowiedniego stołu. Istotna jest nie tylko jego estetyka, ale również funkcjonalność - możliwość rozkładania blatu, miejsce na dodatkowe rozkładane elementy czy trwałość materiału, z jakiego wykonany jest blat.

Nie można zapominać również o krzesłach. Ich estetyka znacznie wpływa na całość aranżacji jadalni. Warto aby były dopasowane stylistycznie do stołu. Modnym dziś rozwiązaniem jest kompozycja różnych krzeseł przy stole. Trzeba jednak je umiejętnie dopasować, ich forma i kolor nie powinny być przypadkowe.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce