Meble.com.pl - komfort na miarę

Kuchnia "Area" marki Rad-Pol wykonana z płyty MDF na wysoki połysk. Fot. Rad-Pol

Meble w kolorze morza - 10 pomysłów na niebieską kuchnię

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 22 kwi 2014 11:40 (aktualizacja: 28 kwi 2014 06:54)

Gdyby szczęście rodzinne można było zobrazować kolorem, na pewno byłby to kolor niebieski. Do domu z taką kuchnią aż chce sie wracać. Nie bójmy się zatem odważnych kolorów i ciekawych kontrastów w kuchni.

Niebieski to jeden z kolorystycznych hitow sezonu. Pojawił się w większości najnowszych kolekcji producentów mebli prezentowanych na targach w Kolonii czy też Mediolanie. Bardzo nas to cieszy, bo mimo iż - jeżeli chodzi o wnętrze - nie jest to kolor zbyt uniwersalny, daje jednak mnóstwo inspiracji i ciekawych opcji wzorniczych.

W dodatku, do wyboru mamy mnóstwo odcieni niebieskiego - od błękitu przez klasyczny niebieski i kobalt po niemal czarny, atramentowy granat - że każdy z pewnością znajdzie coś, co mu najbardziej odpowiada.

Naszym zdaniem świetnie prezentuje się zwłaszcza w wersji na wysoki połysk, w towarzystwie bialych frontów czy szuflad, albo bardziej odważnie... frontów żółtych lub czerwonych. Spójrzcie, jakie pomysły na niebieskie wnętrze przygotowali dla was producenci mebli. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA