Biała kuchnia prezentuje się nowocześnie i świeżo. Wydaje się również optycznie większa, niż jest w rzeczywistości. Projekt: Renata Modrzyńska-Kasiak. Fot. Bartosz Jarosz

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 21 cze 2017 10:11 (aktualizacja: 21 cze 2017 11:15)

Meble w kuchni. 20 modnych aranżacji na wysoki połysk

Meble na wysoki połysk cieszą się niezwykłym powodzeniem, również w kuchni. Prezentujemy 20 aranżacji, które pomogą urządzić kuchnię modnie i nowocześnie.

Decydując się na meble na wysoki połysk z pewnością spotkasz się z opinią, że w takiej kuchni trzeba ciągle sprzątać. Prawdą jednak jest, że kuchnia, której sprzątać nie trzeba, nie istnieje. Nie ważne, czy wybierzemy fronty jasne czy ciemne, matowe czy błyszczące, każde trzeba będzie myć i przecierać. Zaletą kuchni na wysoki połysk jest jednak jej świeży wygląd i nowoczesny styl, który akurat teraz jest w modzie.

Lakierowane fronty meblowe nadadzą aranżacji kuchni nowoczesności i dobrego smaku. To doskonałe rozwiązanie, jeśli chcemy urządzić kuchnię minimalistycznie. Możemy wybierać z bogatej oferty produktów tj. fronty z akrylu, laminatu czy folii poliestrowej. Dobrym pomysłem jest także wybór lakierowanych frontów, jeśli nasza kuchnia jest ciemna bądź niewielka. Lakierowane powierzchnie bowiem odbijają światło i optycznie powiększają wnętrza. Dobrze prezentują się zarówno w małych, jak i większych pomieszczeniach. 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce