Meble.com.pl - komfort na miarę

Zestaw mebli modułowych Unik utrzymanych w nowoczesnym stylu. Meble dostępne są w kolorze białym lub czarnym. Cena: około 2.200 zł. Fot. Castorama

Meble w kuchni. Modne propozycje do 5 tys

  • Autor: AlicjaPietrowska
  • 16 lut 2015 09:25 (aktualizacja: 17 lut 2015 07:56)

Gotowe zestawy mebli to świetna alternatywa dla osób, które nie dysponują dużym budżetem. Znaleźliśmy kolekcje, kosztujące nie więcej niż pięć tysięcy złotych. Nie musicie więc przepłacać!

W ofercie salonów meblowych oraz sklepów internetowych, obok mebli do sypialni, salonu czy jadalni, coraz częściej spotykamy propozycje gotowych zestawów meblowych. Najprostszy komplet składa się z szafki pod zlewozmywak, 2 lub 3 witryn wiszących (w tym jednej okapowej), oraz kilku szafek stojących z szufladami lub bez. Taki komplet dedykowany jest najczęściej małym powierzchniom, jednak dostępne szafki i moduły bez problemu pozwalają także zaaranżować ciąg kuchenny w kształcie litery L. Bardziej rozbudowane zestawy mogą być dodatkowo powiększone o wyspę, bądź zawierać ciągi kuchenne z bogatym wyposażeniem i możliwością montażu na 3 ścianach. 

Jeśli zdecydujemy się na zakup zestawu kuchennego w sklepie staniemy także przed wyborem rodzaju kuchennego blatu. W tej kwestii sprawa nie jest prosta, ponieważ do dyspozycji mamy blaty wykonane z różnorodnych materiałów, o różnych grubościach i kolorach. Do tego dochodzi wybór listw maskujących oraz łączących. Pocieszający jet jednak fakt, iż oferowane w sklepach blaty do gotowych zestawów kuchennych także są miłą niespodzianką dla domowego budżetu, ponieważ nie trzeba wydawać na nie fortuny. Dzięki rozpiętości cenowej produktów, każdy może znaleźć coś dla siebie.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA