Meble.com.pl - komfort na miarę

Moreno Picard. Zestaw mebli kuchennych Moreno w kolorze Grafit ma 2,4 m długości. Składa się z 6 elementów, wykonanych z płyty laminowanej. Cena: od 799 zł. Fot. Stolkar

Meble w kuchni. Sprawdź kolekcje w cenie do 4 tysięcy

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 02 sty 2015 13:36 (aktualizacja: 12 sty 2015 08:25)

Planujesz wyposażenie kuchni, a nie masz zbyt wielu środków? Zerknij do naszej galerii - dziś przedstawiamy meble kuchenne, które nie kosztują więcej niż 4 tys. zł.

Jeśli mamy ograniczone fundusze, może się okazać, że kuchnia robiona na wymiar w zakładzie stolarskim nie jest w zakresie naszych możliwości finansowych. Warto więc poszukać rozwiązań tańszych, które także pozwolą urządzić kuchnię, nie tracąc nic z jej funkcjonalności i estetycznego wyglądu. 

Mając do dyspozycji niewielkie środki warto skorzystać z gotowych zestawów kuchennych, które kosztują nie więcej niż 4 tys. zł. Takie kuchnie zazwyczaj sprzedawane są w zestawach. Trzeba je zmontować samodzielnie według dołączanej do zakupu instrukcji - jednak wszyscy producenci zapewniają, że nie jest to skomplikowane. Do wielu zestawów można dokupić szafki z wybranego materiału i koloru, co daje wprost nieograniczone możliwości rozbudowy kuchni.

Warto jednak zaznaczyć, iż meble wykonane na wymiar są bardziej funkcjonalne pod względem dopasowania do wnętrza i przestrzeni. Możemy dowolnie zaprojektować układ szafek, półek, obudować w nich sprzęty AGD. Takiej możliwości nigdy nie dadzą nam meble gotowe.

 

WASZE KOMENTARZE (3) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA