Meble.com.pl - komfort na miarę

"Olex" marki Defra. Fot. Defra

Meble w łazience. 10 kolorowych propozycji

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 21 paź 2014 14:01 (aktualizacja: 22 paź 2014 07:59)

Dzięki intensywnej kolorystyce łazienka nabiera wyrazu i oryginalności. Meble w kolorze różowym, intensywnej fuksji, błękitu czy czerwieni sprawią, że stanie się ona niezwykle efektowna.

Kolorowe meble do łazienki to jeden z hitów jeśli chodzi o wzornictwo wnętrz mieszkalnych. Łazienka już od pewnego czasu nabiera znaczenia we wnętrzu. Z miejsca, które służyło jedynie do wykonywania codziennej toalety, stała się integralną częścią całego mieszkania - pomieszczeniem gdzie szuka się także relaksu i wypoczynku. Nowoczesna łazienka to pokój kąpielowy – miejsce komfortowe, eleganckie, równie ważne co salon czy kuchnia. 

Nasycone, intensywne barwy, które najczęściej pojawiają się na dużych powierzchniach mebli do łazienki to błękit, fiolet, czerwień i granaty. Dużą i zasłużoną popularnością cieszą się też odcienie koloru żółtego, turkusy i zielenie. W wielu kolekcjach mocne kolory są zestawiane ze sobą w duetach. Takie "pary" opierają się na połączeniu mocnej barwy, np. czerwonej lub niebieskiej z białą, szarą lub kremową.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA