Meble.com.pl - komfort na miarę

Biel optycznie powiększa przedpokój, a przestronne wnętrza tego systemu dają wiele miejsca do przechowywania. Fot. Meble Wójcik

Meble w przedpokoju. 10 sprytnych rozwiązań i pomysłów

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 18 marz 2015 14:33 (aktualizacja: 19 marz 2015 08:35)

Przedpokój to pomieszczenie nieco ignorowane, mimo że to właśnie on jest wizytówką naszego domu i pierwszym pomieszczeniem do którego wchodzą goście. Zobaczcie kolekcje, które przekonują, że od korytarza można wymagać dużo więcej.

Propozycje dostępnych na rynku mebli i rozwiązań do przedpokojów udowadniają, iż przestrzeń wejściowa przestaje być jedynie miejscem do odwieszania ubrań. Na rynku jest wiele ciekawych odpowiedników tradycyjnych regałów bądź szafek, idealnie przystosowanych do tej części domu. Co więcej, dzięki nietypowym kształtom czy rozwiązaniom technologicznym propozycje te łączą walory funkcjonalne z dekoracyjnymi. 

Strefa wejściowa oprócz funkcji reprezentacyjnej, pełni też funkcję praktyczną - służy do przechowywania wierzchnich ubrań, czasem też środków czystości i odkurzacza. W takim przypadku doskonale sprawdza się kompleksowe wyposażanie przedpokoi, czyli funkcjonalne komplety składające się z pojemnej szafy, praktycznej szafki na buty, wieszaka z półkami oraz lustra. Lustra poza funkcją czysto użytkową i dekoracyjną, można również wykorzystać w celu optycznego powiększenia wnętrza. 

Jednocześnie, popularne jest wyposażenie przedpokoju jedynie w szafę z drzwiami przesuwnymi. To rozwiązanie często stosowane w nowocześnie urządzonych mieszkaniach. Pakowne szafy oparte na systemach suwnych oferują sporo miejsca na zawieszanie i układanie ubrań, można w nich zamontować także szuflady czy kosze na buty.

Zobaczcie kilka ciekawych pomysłów na funkcjonalny i elegancki przedpokój. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA