Meble.com.pl - komfort na miarę

Sofka "Play Towe" marki Eilersen. Fot. Archiwum.

Meble w rozmiarze XXS. Komódki, stoliczki i sofki

  • Autor: uk
  • 03 lip 2014 10:18 (aktualizacja: 08 lip 2014 08:28)

Meble niewielkich rozmiarów również mają swoje miejsce w mieszkaniu. Komódki na wysokich nóżkach, sofki, pufy, czy też stoliki kawowe to prawdziwe "maskotki" salonu!

Małe komódki doskonale wypełnią puste przestrzenie np. pod schodami, czy też przy ścianie niedaleko drzwi. Nie oznacza to oczywiście, że ich miejsce znajduje się wyłącznie w "odległych" i "zapomnianych" nieco kątach domu! Otóż małe komódki sprawdzają się także w salonie nie.opodal "oazy wypoczynku", czyli sof i narożników, w sypialni oraz w przedpokojach.

Komódki na wysokich nóżkach, przypominające formą konsole, z jedną lub dwiema szufladkami, w porównaniu do komód o "pełnej" bryle, optycznie nie zajmują wiele miejsca we wnętrzu. Wobec czego mile widziane są nawet w niedużych salonach. 

Innymi meblami o rozmiarze XXS są wszelkie modułowe pufy i sofki tworzące razem jedno większe siedzisko. Elementy modułowych sof mogą istnieć również jako oddzielne, odrębne meble o różnym kształcie, począwszy od "walców", poprzez formy okrągłe, aż do form "nerkowatych". 

Trend XXS obejmuje też stoliki okolicznościowe, najczęściej modele składające się z dwóch lub trzech części, istniejących także jako samodzielne meble. Chodzi o komplet małych stolików o różnej wysokości, "wchodzące" jeden pod drugi. Jest to niezwykle przydatna funkcja w przypadku niedużych mieszkań. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA