Meble.com.pl - komfort na miarę

Zestawione ze sobą dwie identyczne sofy stworzą ciekawy i komfortowy kącik wypoczynkowy w salonie. Projekt: Karolina Stanek-Szadujko, Łukasz Szadujko. Fot. Bartosz Jarosz

Meble w salonie. 15 pięknych sof z polskich domów

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 06 wrz 2016 08:31 (aktualizacja: 16 wrz 2016 11:33)

Sofa w salonie skupia wokół siebie domowników oraz gości. Jej wybór nie może być dziełem przypadku. Zobacz, jakie modele wybrali inni.

Narożniki, sofy dwu i trzyosobowe, w skórze lub tkaninie - wybór kolekcji tapicerowanych w salonach meblowych jest imponujący. Co jednak do swoich domów wybierają Polacy? Sprawdziliśmy...

Rodzaj sofy zależy oczywiście od wielkości wnętrza, jak również potrzeb samej rodziny. W mniejszych salonach zauważyć można, że doskonale sprawdzają się niewielkie narożniki lub tradycyjne sofy, zaś w dużych salonach zdecydowanie królują sofy modułowe. Modnym rozwiązaniem jest również ustawienie obok siebie dwóch identycznych, niedużych sof, które w parze tworzą ciekawą i wygodną przestrzeń wypoczynku.

Z kolorów mebli tapicerowanych Polacy najchętniej wybierają szarości we wszystkich odcieniach oraz biel. Można je łączyć z dodatkami w żywych, soczystych kolorach. Niezawodna jest również skóra, która dodaje wnętrzu eleganckiego stylu.

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA