Meble.com.pl - komfort na miarę

System regałowy Lecco świetnie sprawdza się przy ścianie, ale też jako mebel dzielący pomieszczenie. Fot. BoConcept

Meble w salonie. Modne półki organizujące przestrzeń

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 15 kwi 2015 11:58 (aktualizacja: 16 kwi 2015 10:18)

Regał albo półki, zwłaszcza te niezabudowane na stałe, dają nam wiele ciekawych możliwości aranżacji salonu. Sprawdźcie kilka ciekawych propozycji polskich i zagranicznych producentów.

Półki i regały to element niezbędny w każdym mieszkaniu. Nasze książki, dekoracje czy zdjęcia muszą być przecież odpowiednio wyeksponowane. Regały pozwolą nam ponadto, modnie i wygodnie zorganizować nasz salon. Aranżacja salonu na pewno zyska wtedy, gdy półki i regały będą oryginalne i ciekawe wizualnie. Opcji wzorniczych jest wiele. Warto zwrócić uwagę na regały w stylu nowoczesnym, które wyróżniają się idealnie równym podziałem półek, tworząc regularne kwadraty albo prostokąty. Ciekawe efekty wizualnie dają także regały, które kształtem przypominają drabinę. Świetnie sprawdzą się w pokoju młodzieżowym czy salonie zainspirowanym stylem eko. 

Zaletą półek wolnostojących, którą warto wykorzystywać, jest także to, że zazwyczaj nie mają one tylnej ścianki. Można je wówczas wykorzystywać do dzielenia przestrzeni . Przydaje się to zwłaszcza w kawalerkach lub mieszkaniach w stylu loft. Możemy wtedy regałem oddzielić sypialnię od salonu, jadalnię od kuchni lub salon od drzwi wejściowych. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA