Meble.com.pl - komfort na miarę

"Pur2" to meble z litego drewna dębowego lub bukowego do salonu, pokoju dziennego, gabinetu czy biblioteki. Kolekcja zwraca uwagę imponującymi możliwościami aranżacyjnymi, bowiem do wyboru jest aż 200 elementów o różnych kształtach i wielkości. Fot. Kler

Meble w salonie. Modułowe kolekcje naścienne

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 01 paź 2014 07:00 (aktualizacja: 02 paź 2014 09:07)

Modułowe meble do salonu są nowoczesne i przede wszystkim bardzo praktyczne. Zajmują relatywnie niewiele miejsca, ale pojemnością mogą konkurować z tradycyjną meblościanką.

Modułowe meble to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie indywidualne i niestandardowe podejścia do wystroju wnętrz. Szeroki wybór modułów i elementów naściennych daje możliwość stworzenia własnej, niepowtarzalnej kompozycji. Dzięki temu możemy wyrazić nie tylko swój indywidualizm, ale także podkreślić styl. 

Modułowe meble do salonu świetnie sprawdzają się w przestronnych wnętrzach, gdzie duża ściana pozwala na stworzenie ciekawej ekspozycji. To meble nowoczesne, posiadające najczęściej kubistyczne kształty. Miłośnicy lakierowanych powierzchni mogą wybrać kolekcje w połysku. Zarówno w ciemnych wybarwieniach, jak i wykończone naturalnym, drewnianym fornirem. Zaś ci, którzy cenią sobie jasne i świetliste wnętrza do wyboru mają szeroką gamę kolekcji w bieli oraz beżach. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA