Meble.com.pl - komfort na miarę

Meble z kolekcji Voucher doskonale wpisują się w aktualne trendy wnętrzarskie. Zestawienie jasnego koloru drewna w połączeniu ze szklanymi frontami i półkami, które odbijają światło jest jak najbardziej na topie. Płaski biały stolik wygląda jakby lewitował nad podłogą. Fot. Black Red White

Meble w salonie. Nowoczesne kolekcje w jasnych kolorach

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 08 paź 2015 21:11 (aktualizacja: 22 paź 2015 07:46)

Jasne meble mają wiele zalet, przez co są chętnie wybierane do aranżacji wnętrz. Szczególnie ciekawie prezentują się w salonie. Zobacz nowoczesne kolekcje w jasnych kolorach.

Chcesz, aby twój salon był jasny i świetlisty, a do tego nowoczesny i modny? Wybierz meble w jasnych barwach. To gwarancja wspaniale urządzonego wnętrza.

Wrażenie czystego i rozświetlonego salonu dadzą z pewnością meble w białych barwach. Jednak nie zapewnią one przytulności, dlatego warte uwagi są kolekcje z dekorem jasnego drewna oraz w jasnej okleinie - beżowej, delikatnie zielonej czy szarej. Dzięki takim meblom, aranżacja salonu nie będzie monotonna. 

Jasne kolory sprawiają, że do wnętrza wpada więcej naturalnego światła. To ważne, bowiem dzięki temu czujemy się bardziej zrelaksowani i mamy lepszy humor, niż gdybyśmy przebywali na co dzień w ciemnym salonie. Jasne drewno czy rozbielone odcienie oklein doskonale komponują się też z kolorowymi dodatkami. Wybierając jasne meble otwieramy więc sobie szeroko furtkę do różnych możliwości aranżacji strefy dziennej domu czy mieszkania. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA