Meble.com.pl - komfort na miarę

Wysoki regał na książki zapewni dużo miejsca do przechowywania, ale również pozwoli ciekawie zaaranżować większą część ściany. Priojekt: Maciejka Peszyńska-Drews. Fot. Bartosz Jarosz

Meble w salonie. Zobacz, jak urządzili się inni

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 27 cze 2016 09:04 (aktualizacja: 27 cze 2016 12:03)

Jakie meble najchętniej wybierają dziś Polacy? Co jest modne, a czego warto unikać? Odpowiedzi znajdziesz w artykule...

Urządzając salon, warto podpatrzeć, jak zrobili to inni. Polskie domy i mieszkania obfitują bowiem w ciekawe aranżacje.

Polacy uwielbiają jasne wnętrza, łatwo też poddają się trendom. W polskich domach znajdziemy więc dużo modnych dodatków, meble od znanych projektantów, lub inspirowane nimi, jak również bogatą jasną kolorystykę - od śnieżnej bieli po stylowe szarości. Większość mebli, jakie spotkamy w polskich wnętrzach to bryły wykonywane na zamówienie. Dzięki temu są one doskonale dopasowane do wnętrza i jego stylistyki. Jedyne mobilne meble to najczęściej sofy, fotele i kawowe stoliki. Tu z kolei panuje moda na szarą tapicerkę i lakierowane powierzchnie blatów.

Polacy uwielbiają narożniki. Są one idealne do aranżacji pomieszczeń o każdym rozmiarze. W małym zapewnią sporo miejsca do wypoczynku, zaś w dużym pozwolą ciekawie zagospodarować pustą przestrzeń. Polacy cenią również meble funkcjonalne. Dlatego też w polskich domach znajdziemy sofy z funkcją spania czy stoliki ze schowkami.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA